Cestovatelské stránky průvodce Kamila Hanáka

Cestovatelské stránky průvodce Kamila HanákaCesty za uměním, historií, tradicemi, folklórem a zapomenutými světy...Milí zlatí, kamarádi a přátelé cestování,


máme opět krásný podzim a tím i ideální čas pro prezentaci zájezdových novinek i staších oblíbených legendárních zájezdů na příští rok:

Počátek roku stejně jako jeho konec bude ve znamení temperamentní Latinské Ameriky:
PATAGONIE, ARGENTINA-CHILE, KOLUMBIE, BRAZÍLIE, KUBA
a křesťanských památek ETIOPIE.

Začátek jara zasvětím velikonočním zvykům slovanské LUŽICE, jadranské princezně CHORVATSKU, jaké ho ještě neznáte, a pestrobarevnému MAĎARSKU.

Milovanému Polsku, na kterém je stále pořád co objevovat, věnuji celé tři velkolepé zájezdy:
VELKÝ OKRUH POLSKEM za polskými králi a svatým Vojtěchem přes magická polská města až k Baltu, JIHOVÝCHODNÍ POLSKO krajem hor, Bojků, Lemků i svérázných Góralů až do Krakova a očekávané novince PUTOVÁNÍ ZÁPADNÍM POLSKEM DO POMOŘANSKA A MEKLENBURSKA, kde nás přivítá kněžna Zaháňská, majestátní Štětín, ostrov Rujána i hanzovní města bývalého NDR.

A v červnu mne čekají jako obvykle tři překrásné země pod vrcholky Velkého a Malého Kavkazu: ARMÉNIE, GRUZIE, ÁZERBÁJDŽÁN.

V létě vyrazím tradičně na Balkán (ALBÁNIE, SRBSKO, BULHARSKO), na melancholickou BÍLOU RUS, ale především na svobodnou UKRAJINU na zájezd, na který se řada z vás už několik let netrpělivě těší.

Začátek podzimu strávím opět ve Střední Asii, na dvou romantických cestách: po KYRGYZSTÁNU A TÁDŽIKISTÁNU pod vrcholky majestátných hor Pamíru a Ťan Šanu, a posléze UZBEKISTÁN S TURKMENISTÁNEM, kde uprostřed kvetoucí, ale i písečné pouště budeme hledat klenoty starodávných civilizací.

Je na co se těšit. Bude to úžasný rok plný nezapomenutelných zážitků!!!!
Váš Kamil Hanák


PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ PLÁN MÝCH ZÁJEZDŮ NA ROK 2017
Greetings from Washington D.C.O'zbekistondan salomlar! ... Pozdravy z Uzbekistánu :-)FOTOGALERIE: Prohlédněte si fotografie ze zájezdů:


Copyright © 2013 - 2018 Kamil Hanák. Všechna práva vyhrazena

TOPlist