Cestovatelské stránky průvodce Kamila Hanáka

Cestovatelské stránky průvodce Kamila HanákaCesty za uměním, historií, tradicemi, folklórem a zapomenutými světy...Milí zlatí, kamarádi a přátelé cestování,


další sezóna již zdárně a ve zdraví skončila, v krbu popraskává kouzelný ohnivý plamen, poslednímu letošnímu newyorskému metru jsem už zamával a právě vychází nové katalogy na příští rok 2016.

Jelikož řada z Vás již netrpělivě sleduje, jaké budou příští rok novinky a jaké chystám nové termíny, dovolte mi, abych Vás s termíny zájezdů na příští rok ve stručnosti seznámil. Pokud jde o novinky, rozhodně doporučuji PŘEDVÁNOČNÍ či PŘEDVELIKONOČNÍ JERUZALÉM. Zájemci si mohou zájezd rozšířit o okruh severním Izraelem v rámci TOULEK SVATOU ZEMÍ anebo zvolit rovnou VELKÝ OKRUH IZRAELEM. Připravil jsem pro Vás i VELIKONOČNÍ LUŽICI, slovutné křižácké jízdy ve vesnicích, kde doposud žije půvabný jazyk nejmenšího slovanského národa. V rozpuku jara pak CHORVATSKO ZNÁMÉ A NEZNÁMÉ a JARNÍ SLOVINSKO, krásné a podrobné poznávací zájezdy rozkvetlou středomořskou krajinou s památkami a městy bez návalů turistů a především místa, která jsou zatím našimi cestovateli opomíjena. Ze vzdálenějších destinací z oblasti bývalého Sovětského svazu nebude chybět putování ÁZERBÁJDŽÁNEM na Kavkaze a pohodový KYRGYZSTÁN A TÁDŽIKISTÁN ve Střední Asii.

Kromě novinek se v nabídce opět objeví klasika: ALBÁNIE S TURISTIKOU, BĚLORUSKO, VELKÝ OKRUH MAĎARSKEM, BOSNA A HERCEGOVINA, SRBSKÝ ZLATIBOR, BULHARSKO, MOLDAVSKO S RUMUNSKEM NOVĚ S VÝLETEM DO PODNĚSTŘÍ, ARMÉNIE A GRUZIE, VELKÉ PUTOVÁNÍ ZÁPADNÍM BALKÁNEM, VELKÝ OKRUH POLSKEM i malebné JIHOVÝCHODNÍ POLSKO pod vrcholky karpatských hor.

A samozřejmě tradiční cesty do Severní Ameriky: NEW YORK S WASHINGTONEM, KOLÉBKY HISTORIE USA (NEW YORK, BOSTON A FILADELFIE), CHICAGO i poznávací zájezd po KANADSKÝCH VELKOMĚSTECH.

Váš Kamil Hanák

Greetings from Washington D.C.HARMONOGRAM MÝCH ZÁJEZDŮ NA ROK 2016

O'zbekistondan salomlar! ... Pozdravy z Uzbekistánu :-)FOTOGALERIE: Prohlédněte si fotografie ze zájezdů:


Copyright © 2013 - 2018 Kamil Hanák. Všechna práva vyhrazena

TOPlist